Forum Forum o zwierzętach i nie tylko Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy    Galerie   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

Afrykański pomór świń znów atakuje

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum o zwierzętach i nie tylko Strona Główna ->
Zwierzęta domowe
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
juli_aa
Szara myszka
Szara myszka



Dołączył: 28 Maj 2018
Posty: 5
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Śro 9:03, 30 Maj 2018    Temat postu: Afrykański pomór świń znów atakuje

słyszeliście, że w Polsce znów odnotowano ognisko choroby ASF? W okolicy Podlasia, czyli niedaleko mnie. Nie rozumiem na czym polega dokładnie ta choroba, ale wiem że dotyczy głownie świnek i dzików. Przeczytałam tutaj [link widoczny dla zalogowanych] że wykryto już 2166 chorych dzików. Jestem przerażona, dlatego przychodzę do was z pytaniem o to, czy jest to niebezpieczne? W internecie da się wyczytać wiele informacji, ale nie wiem w co wierzyć, dlatego też wolę zapytać ludzi. Boję się również o moje inne
zwierzątka, chociaż nie wiem czy możliwe jest by na to zachorowały. Proszę o jak najwięcej informacji na ten temat


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Panaqua_eu
Szara myszka
Szara myszka



Dołączył: 09 Maj 2018
Posty: 30
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Czw 13:21, 12 Lip 2018    Temat postu:

Jest to groźna choroba dla zwierząt. Ale dotyczy głównie świń. Jeżeli Twoje zwierzęta nie będą miały kontaktu z zainfekowanymi dzikami czy świniami, to myślę że są bezpieczne, ale lepiej oczywiście uważać.

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum o zwierzętach i nie tylko Strona Główna ->
Zwierzęta domowe
Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


fora.pl - załóż własne forum dyskusyjne za darmo
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Theme xand created by spleen & Soft.
Regulamin